TAŞ FIRIN"TAŞ FIRINCI HAMDİ USTA"

TAŞ FIRIN YAPIMI ve TAŞ FIRIN TAMİRATI HİZMETLERİ

Taş Fırın Ustası Hamdi Usta; Taş Fırın, Kara Fırın, Pide Fırını, Kebap Fırını, Kebap Ocağı, Lahmacun Fırını, Ekmek Fırını, Doğalgazlı Fırın, Kuyu Tandır Ocağı, Vakfıkebir, Doğal Taş Kaplama gibi bir çok alanda İstanbul ili başta olmak üzere Türkiye genelinde ve Yurt dışında sayısız proje imza atmıştır. Halen Taş Fırın sektöründe her türlü Taş Fırın Yapımı veya Taş Fırın Tamiri gibi hizmetlerimiz devam etmektedir. Sizlerde kaliteli işçilik uygun fiyat garantisi alabileceğiniz ayrıcalıklarımızdan yararlanabilir, Bizimle çalışma keyfini yaşayabilirsiniz.

Kara Fırın Yapımı > Kara Fırın İmalatı

TAŞ FIRIN YAPIM USTASI

Kara Fırın Yapım Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. Kara fırın yapımı, Kara fırın tamiri, İmalat ustaları sektöründe 1996 yılından bu güne kadar Türkiye'de & Yurt dışında sayısız projelere imza atan, aldığı işleri zamanında, söz verdiği şekilde teslimini gerçekleştiren kaliteli güvenilir ustaların başında gelen TAŞ FIRINCI HAMDİ USTA web sitemize HOŞ GELDİNİZ...

Büyük Küçük bütün fırın işlerinizde tercih edebileceğiniz deneyimli hatasız iş yapma özelliği taşıyan kara fırın ustası.


KARA FIRIN YAPIMI KARA FIRIN İMALATI KARA FIRIN TAMİRİ KARA FIRIN KAPLAMA KARA FIRININ USTALARI KARA FIRINLARIN MALZEMELERİ FİYAT FIRINCI USTASI MALİYET FİYATI gibi ayrıntılar için bizi gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Fırıncı Hamdi usta, Her türlü fırın ihtiyacınızda size en kaliteli malzemeler ile en uygun fiyatları sunan fırın ustası dır. İhtiyacınız olan fırın çeşidi ne olursa olsun yada Türkiye'nin neresinde olursanız olun fırıncı Hamdi usta hizmetinizdedir.


Sizlere Sunduklarımız;

Taş Fırın Kara Fırın Kebap Ocağı
Lahmacun Fırını Doğalgazlı Taşfırın Ekmek Fırını
Pide Fırınları Simit Fırınları Lavaş Tandır Ocağı
Kuyu Tandır Ocağı Vakfıkebir Ekmeği Fırını Barbekü Şömine Yapımı

Taş Fırın Yapımı Taşfırın İmalatı

TAŞ FIRIN

Kara Fırın Yapımı Kara Fırın İmalatı

KARA FIRIN

Kebap Ocağı Yapımı Kebap Ocağı İmalatı

KEBAP OCAKLARI

Lahmacun Fırın Yapımı Lahmacun Fırın İmalatı

LAHMACUN FIRIN YAPIMI


Sunduğumuz fırın işlerimizde kaliteli olmasına ve uzun ömürlü olmasına azami özen göstermekteyiz. Yaptığımız kara fırın işlerinde işçilik garantisi vermekteyiz.

  • Karafırın Örnekleri
  • Karafırın Çeşitleri
  • Karafırın Modelleri Tasarım Yapım ve İmalat Ustası...

Kara Fırın Ustası İhtiyacınızda Hep Yanınızdayız;

İşyeri, Lokanta, Bahçe gibi yerlere yaptıracağınız fırının boyutu mevcut yapılacak yerin ortam ölçülerine göre belirlenmektedir. Fırın ölçüleri (1,20*1,20 - 1,5*1,5 - 2*2 - 2,5*2,5) Fırın Derecesi, Fırın Kapağı, Fırın Yapımı, Fırın kapağı baca yeri, Fırın taban yalıtımı ve taban taşı, Kayrak Taşı, Kemer yapımı, Kenar Duvarlar, Kubbe Yalıtımı, Kubbe Yapımı, Odunluk, Tezgah Yapımı, Zemin Hazırlama, İlk Ateş yakılarak hazır hale getirilmektedir.

/1.%20TAŞ%20FIRIN
1. TAŞ FIRIN
/2.%20TAŞ%20FIRIN
2. TAŞ FIRIN
/3.%20TAŞ%20FIRIN
3. TAŞ FIRIN
/4.%20TAŞ%20FIRIN
4. TAŞ FIRIN
/5.%20TAŞ%20FIRIN
5. TAŞ FIRIN